Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja
"Róża"

Deratyzacja Jelenia Góra, Deratyzacja Bolesławiec

Zajmujemy się tępieniem gryzoni. Cena usługi zależy od rodzaju i ilości gryzoni. Pod uwagę jest również brana wielkość obiektu. Do wspomagania działań deratyzacyjnych stosujemy również gazowanie. Dzięki zagazowaniu kanałów i innych wnęk przed obiektem osiąga się doskonałe efekty w zwaczlaniu szkodników. Gazowanie jest wykonywane gratis przy pracach deratyzacyjnych w dużych obiektach. Zabieg ten stosujemy również w wypadku elementów drewnianych, chroniąc je przed wszelkimi szkodnikami.

Deratyzacja odbywa się za pomocą środków chemicznych, fizycznych i biologicznych. Najczęstsze rozwiązania opierają się o zatruty pokarm lub pułapki. W przypadku myszy i szczórów stosowane są środki najnowszej generacji, które posiadają substancje wabiące chormonalnie, a następnie mumifikujące padłe osobniki. Warto zaznaczyć, że metody te są zabezpieczone przed przypadkowym zetknięciem z ciałem człowieka lub spożyciem.

Zabiegi wykonujemy również w soboty i niedziele bez względu na porę- 24h na dobę. Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów!!!

Kuna w domu
sposób na kuny
Zabezpieczenie dachu przed kunami

image

Deratyzacja
Zwalczamy wszelkie gryzonie
czytaj dalej...

image

Dezynsekcja
Pozbywamy się insektów
czytaj dalej...

image

Dezynfekcja
Tępimy wszelkie mikroorganizmy
czytaj dalej...

image

Odstraszanie
Ptaki odlatuję na zawsze
czytaj dalej...

image

Deratyzacja Jelenia Góra

Deratyzacja Jelenia Góra Dezynfekcja Jelenia Góra Dezynsekcja Jelenia Góra

Bolesławiec, Karpacz, lubomierz, golejów, gryfów, lubań, mirsk, świeradów, jelenia góra, zgorzelec