Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja
"Róża"

Dezynfekcja Jelenia Góra, Dezynfekcja Bolesławiec

Jesteśmy specjalistami od tępienia wszelkich wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. Specjalizujemy się także w odwanianiu - czyli likwidowaniu przykrych zapachów. W zakresie naszych usług znajdują Państwo także dezynfekcję i dezinsekcję łóżek. Zajmujemy się dezynfekcją i dezynsekcją po zmarłych, likwidujemy przykry zapach (odwanianie).

W ofercie znajdą Państwo czyszczenie studni i dezynfekcja studni. Dodatkowo zajmujemy się renowacją studni w stylu każdej epoki.

Usuwamy chorobotwórcze drobnoustroje zapobiegawczo (zabezpieczamy powierzchnie przed narażeniem na zakażenie) oraz ogniskowo (eliminujemy ogniska zakażenia) za pomocą metod fizycznych i chemicznych.

Do dezynfekcji metodami fizycznymi używana jest para wodna lub promienie ultrafioletowe. Czynniki chemiczne używane przy dezynfekcji są bardzo zróżnicowane i od ich odpowiedniego doboru zależy skuteczność dezynfekcji. Im dłuższy jest czas działania i stężenie środka dezynfekcyjnego, tym większa liczba drobnoustrojów zostanie zniszczona. Ze względu na to, iż środki chemiczne zwykle nie działają w środowisku suchym, ważny jest również stopień ich wilgotności, co jest szczególnie ważne w dezynfekcji powietrza.

Zabiegi wykonujemy również w soboty i niedziele bez względu na porę- 24h na dobę. Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów!!!

Kuna w domu
sposób na kuny
Zabezpieczenie dachu przed kunami

image

Deratyzacja
Zwalczamy wszelkie gryzonie
czytaj dalej...

image

Dezynsekcja
Pozbywamy się insektów
czytaj dalej...

image

Dezynfekcja
Tępimy wszelkie mikroorganizmy
czytaj dalej...

image

Odstraszanie
Ptaki odlatuję na zawsze
czytaj dalej...

image
Deratyzacja Jelenia Góra Dezynfekcja Jelenia Góra Dezynsekcja Jelenia Góra Dezynfekcja studni Jelenia Góra

Bolesławiec, Karpacz, lubomierz, golejów, gryfów, lubań, mirsk, świeradów, jelenia góra, zgorzelec

Dezynfekcja studni Bolesławiec

Usługa dezynfekcja studni Bolesławiec